Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pomiędzy zmysłami

Pomiędzy zmysłami (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Lost Girls & Love Hotels
Czas trwania:
97 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Pomiędzy zmysłami Lektor PL film za darmo online Margaret to samotna i zagubiona w wielkim mieście dziewczyna. Otoczona przez ludzi, których nie zna i miejsca, w których nigdy nie była, stara się uciec od swojej przeszłości. W dzień uczy języka angielskiego, a po zmroku zatraca się w nocnym życiu Tokyo. Alkohol, narkotyki i przypadkowe spotkania na godzinę w niesławnych hotelach miłości tylko tłumią bolesne wspomnienia. Kiedy rozpocznie romans z tajemniczym gangsterem Kazu, zostanie przez niego zdominowana i nic już nie będzie takie samo. Czy Margaret odnajdzie ratunek, którego tak bardzo potrzebuje? Czy można uciec przed samym sobą?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Pomiędzy zmysłami
  • Pomiędzy zmysłami online
  • Pomiędzy zmysłami za darmo
  • Pomiędzy zmysłami Lektor PL
  • Pomiędzy zmysłami Lektor PL online
  • Pomiędzy zmysłami oglądaj
  • Pomiędzy zmysłami Lektor PL bez limitów
  • Pomiędzy zmysłami bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pomiędzy zmysłami online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.