Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pokonać lęk

Pokonać lęk (1995) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Dare to Love
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Pokonać lęk Lektor PL film za darmo online Jessikę Wells (Josie Bissett) łączy bardzo silna więź uczuciowa z bratem Stephenem, z którego jest bardzo dumna. Pewnego wieczoru dwaj policjanci przynoszą wiadomość o jego tragicznej śmierci w wypadku samochodowym. Utrata bliskiego jest dla dziewczyny prawdziwym ciosem. Mimo troskliwej opieki rodziców i chłopaka Patricka (Jason Gedrick), jej stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień. Po nieudanej samobójczej próbie rozpoczyna psychoterapię. W końcu lekarze stwierdzają, że córka państwa Wellsów cierpi na schizofrenię. Jessica zostaje umieszczona w zakładzie zamkniętym. Niestety, choroba pogłębia się, a ostatnią szansę stanowi nowy lek, stosowany w najcięższych przypadkach choroby.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Pokonać lęk
  • Pokonać lęk online
  • Pokonać lęk za darmo
  • Pokonać lęk Lektor PL
  • Pokonać lęk Lektor PL online
  • Pokonać lęk oglądaj
  • Pokonać lęk Lektor PL bez limitów
  • Pokonać lęk bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pokonać lęk online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.