Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pokój na dwa tygodnie

Pokój na dwa tygodnie (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Thicker Than Water
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Pokój na dwa tygodnie Lektor PL film za darmo online Zach (Jason Smiley), syn Paige (Andrea Roth) i Nathana (Tygh Runyan) Deckerów, zmarł po przedawkowaniu narkotyków. Po roku zarówno ojciec, jak i córka, Addie (Katie Douglas), zaczynają już wychodzić z żałoby. Niestety, matka w dalszym ciągu rozpacza za swoim dzieckiem. Kłopoty finansowe sprawiają, że małżeństwo decyduje się wynająć jeden z pokojów. Wkrótce do domu wprowadza się student Brandon (Eric Osborne). Chłopak bardzo przypomina zmarłego Zacha. Dzięki jego obecności Paige zaczyna czuć się lepiej. Wkrótce na jaw wychodzi mroczna tajemnica nowego lokatora.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Pokój na dwa tygodnie
  • Pokój na dwa tygodnie online
  • Pokój na dwa tygodnie za darmo
  • Pokój na dwa tygodnie Lektor PL
  • Pokój na dwa tygodnie Lektor PL online
  • Pokój na dwa tygodnie oglądaj
  • Pokój na dwa tygodnie Lektor PL bez limitów
  • Pokój na dwa tygodnie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pokój na dwa tygodnie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.