Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pogoń za szczęściem
3560 wyświetleń

Pogoń za szczęściem

(2017)
Czas trwania:
89 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Jella i jej mąż Klaus (Rudolf Kowalski) przeprowadzają się, aby zamieszkać bliżej swoich dorosłych dzieci. Matka wierzy, że dzięki temu ich życie rodzinne będzie równie intensywne jak dawniej. Rodzeństwo ma jednak zupełnie inną wizję. Hilke (Valerie Niehaus), Momme (Oliver Wnuk) i Fine (Amelie Plaas-Link) starają się usamodzielnić i nie chcą, by rodzice wtrącali się w ich decyzje. Jella sugeruje, by dzieci jak najszybciej postarały się o wnuki. Pomysły matki sprawiają, że cierpliwość rodziny się kończy. Gdy Jella zdaje sobie sprawę, jak daleko się posunęła, na skruchę jest już za późno.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Pogoń za szczęściem
  • Pogoń za szczęściem online
  • Pogoń za szczęściem za darmo
  • Pogoń za szczęściem Lektor PL
  • Pogoń za szczęściem Lektor PL online
  • Pogoń za szczęściem oglądaj
  • Pogoń za szczęściem Lektor PL bez limitów
  • Pogoń za szczęściem bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pogoń za szczęściem online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.