Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci

Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
47 Meters Down: Uncaged
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci Lektor PL film za darmo online Czwórka miłośniczek nurkowania postanawia spenetrować zatopione miasto Majów. Ekscytacja płynąca z odkrywania starożytnych ruin zmienia się w przerażenie, gdy okazują się one żerowiskiem śmiertelnie niebezpiecznych żarłaczy białych. Zapasy powietrza kurczą się, gdy przerażone dziewczyny - ścigane przez rozsmakowane w ludzkim mięsie rekiny - muszą odnaleźć w labiryncie klaustrofobicznych jaskiń i krętych tuneli wyjście z podwodnego piekła.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci
  • Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci online
  • Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci za darmo
  • Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci Lektor PL
  • Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci Lektor PL online
  • Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci oglądaj
  • Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci Lektor PL bez limitów
  • Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.