Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Podwójne Uderzenie

Podwójne Uderzenie (1991) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Double Impact
Czas trwania:
110 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Podwójne Uderzenie Lektor PL film za darmo online Paul Wagner i jego żona zostali zamordowani. Uratowali się tylko ich synowie, bliźniacy Chad i Alex (Jean-Claude Van Damme). Bandyci przejęli kontrolę nad przynoszącą duże zyski firmą Wagnera. 25 lat później dorosły Chad mieszka w Los Angeles z Frankiem Avery (Geoffrey Lewis), któremu pomaga w prowadzeniu klubu walk wschodnich. Wyjeżdżają do Hongkongu, by spotkać się z odnalezionym bliźniakiem, Alexem. Bracia, których rozdzielił tragiczny los, spotykają się po raz pierwszy od lat. Postanawiają z pomocą Franka odnaleźć zabójców rodziców i wymierzyć im sprawiedliwość. [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Podwójne Uderzenie
  • Podwójne Uderzenie online
  • Podwójne Uderzenie za darmo
  • Podwójne Uderzenie Lektor PL
  • Podwójne Uderzenie Lektor PL online
  • Podwójne Uderzenie oglądaj
  • Podwójne Uderzenie Lektor PL bez limitów
  • Podwójne Uderzenie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Podwójne Uderzenie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.