Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Podróże z diabłem

Podróże z diabłem (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Running with the Devil
Czas trwania:
100 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Podróże z diabłem Lektor PL film za darmo online Duża partia kokainy przemycanej z Meksyku do Kanady przez Stany Zjednoczone jest gubiona po drodze w tajemniczych okolicznościach. Przywódca kartelu (Barry Pepper) przydziela do wyjaśnienia tej sprawy dwóch najlepszych pracowników, Cooka (Nicolas Cage) oraz Mana (Laurence Fishburne). Mężczyźni mają za zadanie dowiedzieć się, na czym polega problem z prawidłowym przekazem towaru. Udają się w niebezpieczną podróż. Przekraczają granice kolejnych państw, aby sprawdzić funkcjonowanie skomplikowanego łańcucha dostaw na rynku narkotykowym. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy posłańcy usiłują uciec przed ścigającymi ich agentami federalnymi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Podróże z diabłem
  • Podróże z diabłem online
  • Podróże z diabłem za darmo
  • Podróże z diabłem Lektor PL
  • Podróże z diabłem Lektor PL online
  • Podróże z diabłem oglądaj
  • Podróże z diabłem Lektor PL bez limitów
  • Podróże z diabłem bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Podróże z diabłem online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.