Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Podążać ku przeznaczeniu

Podążać ku przeznaczeniu (2018) Lektor PL
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5
Opis:
Oglądaj Podążać ku przeznaczeniu Lektor PL film za darmo online Lily jest nieco zbuntowaną nastolatką, która wychowuje się na przedmieściach. Nie podoba jej się pomysł rodziny, aby nadchodzące wakacje spędziła na ranczu u swojej ciotki. Kiedy przybywa na miejsce, poznaje nieokiełznanego źrebaka Pistachio. Próbuje poskromić jego trudną naturę. Z biegiem czasu zyskuje wiernego przyjaciela i nowych znajomych. Wkrótce skończy się czas beztroski, a Lily stanie do wyścigu konnego, w którym stawką będzie odzyskanie rodzinnej ziemi i zatrzymanie ukochanego towarzysza.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Podążać ku przeznaczeniu
  • Podążać ku przeznaczeniu online
  • Podążać ku przeznaczeniu za darmo
  • Podążać ku przeznaczeniu Lektor PL
  • Podążać ku przeznaczeniu Lektor PL online
  • Podążać ku przeznaczeniu oglądaj
  • Podążać ku przeznaczeniu Lektor PL bez limitów
  • Podąż
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Podążać ku przeznaczeniu online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.