Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata (2007) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Pirates of the Caribbean: At World's End
Czas trwania:
169 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata Napisy PL film za darmo online Dobre czasy, w których piraci królowali na wszystkich morzach świata, powoli dobiegają końca. Will Turner udaje się razem z dotychczasowym wrogiem Barbossą w podróż na Daleki Wschód, gdzie mają nadzieję na odnalezienie tajemniczych map, które pomogą im odkryć skrytkę Davy'ego Jones'a, a następnie ocalić kapitana Jacka Sparrow'a. Will chce także uratować swojego ojca, dlatego musi odzyskać Czarną Perłę, która jako jedyna jest w stanie doścignąć Latającego Holendra. Tymczasem Jones wraz z lordem Cutlerem Beckettem, demonicznym azjatyckim piratem Sao Fengiem i Jamesem Norringtonem zawierają układ zagrażający wolności i życiu Jacka, Elizabeth, Willa, Barbarossy i wszystkich piratów na całym świecie. Jeśli główni bohaterowie chcą ujść z tej przygody cało, muszą udać się na terytorium dotychczas nie zaznaczone na żadnej mapie - na wyspę Shipwreck na Krańcu Świata...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata
  • Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata online
  • Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata za darmo
  • Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata Napisy PL
  • Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata Napisy PL online
  • Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata oglądaj
  • Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata Napisy PL bez limitów
  • Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.