Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Czas trwania:
143 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły Napisy PL film za darmo online Mamy XVIII wiek, słoneczne Karaiby. Pirat Jack Sparrow zdradzony przez swoją załogę, bez ukochanego statku, z pistoletem i jedną kulą oraz kapeluszem dociera do Port Royal. W nocy miasto zostaje zaatakowane przez kapitana Barbossę oraz jego załogę na legendarnym statku, "Czarnej Perle". Porywa córkę gubernatora, Elizabeth Swann i odpływa w siną dal. W pogoń za dziewczyną wyrusza Will Turner, który jest zakochany w gubernatorskiej córce oraz Jack Sparrow, widzący własną korzyść w całej sprawie. Zadanie jednak nie jest wcale takie proste - nad kapitanem Barbossą i jego kamratami ciąży klątwa, która przy blasku księżyca zmienia piratów w chodzące, nieśmiertelne szkielety.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
  • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły online
  • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły za darmo
  • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły Napisy PL
  • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły Napisy PL online
  • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły oglądaj
  • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły Napisy PL bez limitów
  • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.