Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Piosenka bez tytułu

Piosenka bez tytułu (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Song Without a Name - Canción sin nombre
Czas trwania:
93 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Piosenka bez tytułu Lektor PL film za darmo online Peru, koniec lat 80. XX wieku. Kryzys polityczny osiąga szczytowy moment. Pochodzącej z Andów młodej Georginie (Pamela Mendoza) ktoś porywa nowo narodzone dziecko w fałszywej klinice. Zdesperowana matka robi wszystko, co w jej mocy, by odzyskać córeczkę. Dociera do redakcji poczytnego magazynu, gdzie poznaje samotnego reportera Pedro Camposa (Tommy Párraga), który zgadza się jej pomóc w poszukiwaniach... Poruszająca historia zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, które w Peru stały się udziałem wielu kobiet.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Piosenka bez tytułu
  • Piosenka bez tytułu online
  • Piosenka bez tytułu za darmo
  • Piosenka bez tytułu Lektor PL
  • Piosenka bez tytułu Lektor PL online
  • Piosenka bez tytułu oglądaj
  • Piosenka bez tytułu Lektor PL bez limitów
  • Piosenka bez tytułu bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Piosenka bez tytułu online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.