Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pierwsza strona

Pierwsza strona (2003) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Shattered Glass
Czas trwania:
94 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Pierwsza strona Lektor PL film za darmo online Waszyngton. Stawiający pierwsze kroki w zawodzie dziennikarza Stephen Glass ma na koncie liczne sukcesy. Jednym z nich jest praca w prestiżowej gazecie, w której 20-latek stał się ulubieńcem redaktora naczelnego, Michaela Kelly'ego. Słynący z błyskotliwych artykułów chłopak wkrótce zaczyna współpracę ze znanymi pismami. Pewnego dnia wydawca zwalnia Kelly'ego. Jego miejsce zajmuje Chuck. Tymczasem dziennikarz pisma internetowego odkrywa nieścisłości w jednym z tekstów Stephena. Okazuje się, że większość faktów w jego artykułach została zmyślona.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Pierwsza strona
  • Pierwsza strona online
  • Pierwsza strona za darmo
  • Pierwsza strona Lektor PL
  • Pierwsza strona Lektor PL online
  • Pierwsza strona oglądaj
  • Pierwsza strona Lektor PL bez limitów
  • Pierwsza strona bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pierwsza strona online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.