Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pięć Palców dla Marsylii
4814 wyświetleń

Pięć Palców dla Marsylii

(2017) Lektor PL

Czas trwania:
120 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Grupa pełnych ideałów młodych ludzi nie godzi się z niesprawiedliwością w małym, rolniczym miasteczku. Buntownicy przeciwstawiają się brutalności lokalnej policji. Z początku ich działania są nieszkodliwe, kiedy jednak narasta w nich złość, zaczynają się radykalizować. W końcu w obawie przed złapaniem jeden z bohaterów – Tau (Vuyo Dabula) – postanawia uciec. W rodzinne strony powraca dopiero po dwudziestu latach. Szybko okazuje się, że nie zazna tam upragnionego spokoju. Tym bardziej, że przyjdzie mu zmierzyć się z nowym wrogiem. Widowiskowy dramat z elementami westernu rodem z Republiki Południowej Afryki. Zachwycający od strony wizualnej obraz mówi o wierze we własne ideały oraz walce o lepsze jutro

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Pięć Palców dla Marsylii
  • Pięć Palców dla Marsylii online
  • Pięć Palców dla Marsylii za darmo
  • Pięć Palców dla Marsylii Lektor PL
  • Pięć Palców dla Marsylii Lektor PL online
  • Pięć Palców dla Marsylii oglądaj
  • Pięć Palców dla Marsylii Lektor PL bez limitów
  • Pięć
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Pięć Palców dla Marsylii online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.