Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pewnego razu w Deadwood

Pewnego razu w Deadwood (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Once Upon a Time in Deadwood
Czas trwania:
85 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Pewnego razu w Deadwood Lektor PL film za darmo online Fabuła koncentruje się na weteranie wojny secesyjnej. Emerytowany pułkownik powrócił do swojego rodzinnego miasta, aby podjąć się walki z przestępczością. Bez wahania niszczy przestępców terroryzujących tamtejszych mieszkańców. Pomimo uwolnienia miasteczka od bandytów, nie udało mu się uratować młodej dziewczyny, która stała się ofiarą jednego z rabusiów. Po pewnym czasie do miasta przybywa pewna nieznajoma. W poszukiwaniu pomocy zwraca się po nią do pułkownika. Robi to jednak w niekonwencjonalny sposób. Podczas obiadu, na który zaprosiła mężczyznę, doprawia podane jedzenie trucizną. Antidotum dostanie, lecz wyłącznie jeżeli spełni jeden warunek. Ma on udać się do Deadwood, aby uratować siostrę kobiety, która wbrew swej woli została zamknięta w lokalnym burdelu.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Pewnego razu w Deadwood
  • Pewnego razu w Deadwood online
  • Pewnego razu w Deadwood za darmo
  • Pewnego razu w Deadwood Lektor PL
  • Pewnego razu w Deadwood Lektor PL online
  • Pewnego razu w Deadwood oglądaj
  • Pewnego razu w Deadwood Lektor PL bez limitów
  • Pewnego razu w Deadwood bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pewnego razu w Deadwood online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.