Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Morze potworów (2013) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Percy Jackson: Sea of Monsters
Czas trwania:
106 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Percy Jackson: Morze potworów Dubbing PL film za darmo online Perseusz Jackson, zwany Percym, to nastoletni syn greckiego boga morza, Posejdona. Cierpiący na dysleksję i ADHD chłopak mieszka i uczy się w Nowym Jorku. Pewnego dnia odwiedza go piękna kobieta Annabeth Chase, córka Ateny. Opowiada, że ktoś zatruł drzewo, które roztacza wokół Obozu Herosów ochronną granicę. Żeby uleczyć roślinę i odbudować barierę zapewniającą półbogom bezpieczeństwo, niezbędne jest złote runo - magiczna skóra skrzydlatego barana. Percy wyrusza więc po nie na Morze Potworów, na jego wodach leży wyspa, gdzie ukryte jest runo.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Percy Jackson: Morze potworów
  • Percy Jackson: Morze potworów online
  • Percy Jackson: Morze potworów za darmo
  • Percy Jackson: Morze potworów Dubbing PL
  • Percy Jackson: Morze potworów Dubbing PL online
  • Percy Jackson: Morze potworów oglądaj
  • Percy Jackson: Morze potworów Dubbing PL bez limitów
  • Percy Jackson: Morze potworów bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Percy Jackson: Morze potworów online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.