Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pani Lowry i syn

Pani Lowry i syn (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Mrs Lowry & Son
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Pani Lowry i syn Lektor PL film za darmo online Brytyjski artysta L.S. Lowry (Timothy Spall) mieszka ze swoją apodyktyczną matką Elizabeth (Vanessa Redgrave). Zgorzkniała kobieta stara się zniechęcić syna do realizacji jego artystycznych ambicji. Spędzając dni jako poborca czynszów, wieczorami chodzi na zajęcia plastyczne i maluje do wczesnych godzin rannych. Po pewnym czasie mężczyzna uświadamia sobie, że to jego pogardliwa matka – a nie brak talentu – stoi mu na przeszkodzie w osiągnięciu sukcesu. Z drugiej strony, Elizabeth jest powodem, dla którego Lowry w ogóle maluje, desperacko starając się stworzyć coś, co w końcu ją usatysfakcjonuje.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Pani Lowry i syn
  • Pani Lowry i syn online
  • Pani Lowry i syn za darmo
  • Pani Lowry i syn Lektor PL
  • Pani Lowry i syn Lektor PL online
  • Pani Lowry i syn oglądaj
  • Pani Lowry i syn Lektor PL bez limitów
  • Pani Lowry i syn bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pani Lowry i syn online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.