Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pacific Rim: Rebelia

Pacific Rim: Rebelia (2018) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Pacific Rim: Uprising
Czas trwania:
111 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Pacific Rim: Rebelia Lektor PL film za darmo online Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów Kaiju. Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori, z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów. Ich jedyną szansą na ocalenie Ziemi jest pojednanie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Pacific Rim: Rebelia
  • Pacific Rim: Rebelia online
  • Pacific Rim: Rebelia za darmo
  • Pacific Rim: Rebelia Lektor PL
  • Pacific Rim: Rebelia Lektor PL online
  • Pacific Rim: Rebelia oglądaj
  • Pacific Rim: Rebelia Lektor PL bez limitów
  • Pacific Rim: Rebelia bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pacific Rim: Rebelia online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.