Logowanie

Oglądaj

Gatunki


PAN T.

PAN T. (2019) Film Polski
Oryginalny tytuł:
Mister T.
Czas trwania:
1godz 44min
Gatunek:
Typ:

Film Polski

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj PAN T. Film Polski film za darmo online W Warszawie wszystko jest możliwe z gruzów wojennych w 1953 r. Wszechobecna niepewność, donosy i poczucie ciągłego nadzoru są oswajane przy pomocy wódki i dobrego towarzystwa. Znany pisarz Mister T. mieszka w hotelu dla autorów i zarabia na życie, udzielając dodatkowych lekcji. Pewnego dnia młody wiejski mężczyzna wprowadza się do sąsiedniego mieszkania z wielkimi marzeniami o pracy jako dziennikarz. Pan T. zostaje jego mentorem i nauczycielem. Tempo życia bohatera przyspiesza, gdy władze zaczną podejrzewać go o złe pragnienie wysadzenia Pałacu Kultury i Nauki, a agenci Tajnej Policji zaczną obserwować każdy jego ruch. Trudno pozostać poważnym w tej absurdalnej rzeczywistości.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • PAN T.
  • PAN T. online
  • PAN T. za darmo
  • PAN T. Film Polski
  • PAN T. Film Polski online
  • PAN T. oglądaj
  • PAN T. Film Polski bez limitów
  • PAN T. bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

PAN T. online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.