Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ostrym nożem

Ostrym nożem (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Ostrým nožom - By a Sharp Knife
Czas trwania:
85 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ostrym nożem Lektor PL film za darmo online Dorastający syn Ludovíta (Roman Luknár) traci życie z rąk bezwzględnych neonazistów. Z powodu nieścisłości w słowackim ustawodawstwie odpowiedzialni za tę zbrodnię napastnicy szybko wychodzą na wolność, a zrozpaczony ojciec nie może przejść nad tym do porządku dziennego. Robi, co w jego mocy, by sprawcy ponieśli odpowiednio wysoką karę, jednak natrafia na bierny opór policji, a sądy pozostają oportunistyczne. Ludovít nie może poradzić sobie z wyrzutami sumienia, ponieważ nie zdążył nawiązać bliskiej relacji z synem. Im bardziej obciąża się winą o jego śmierć, tym bardziej nadwyręża swoje relacje z żoną i córką... Film oparty na faktach.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ostrym nożem
  • Ostrym nożem online
  • Ostrym nożem za darmo
  • Ostrym nożem Lektor PL
  • Ostrym nożem Lektor PL online
  • Ostrym nożem oglądaj
  • Ostrym nożem Lektor PL bez limitów
  • Ostrym nożem bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ostrym nożem online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.