Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ostatnia przeszkoda

Ostatnia przeszkoda (2011) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Coming Home - Til siste hinder
Czas trwania:
84 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ostatnia przeszkoda Dubbing PL film za darmo online 15-year-old Ida is a fashion blogger and city girl, and definitely unhappy about her mother's decision to move to a small farm in Northern Norway. Hating her new life from the first moment, she thinks the other girls are stupid to prefer horses to clothes and make-up. But a dramatic encounter with a horse called Kehilan changes everything. Suddenly Ida becomes eager to learn to ride, and then she discovers that the other girls are pretty OK. But upon discovering that Kehilan is soon to be sent to the slaughterhouse, a self-centred interest in clothes and fashion seems quite meaningless. But will Ida, against all odds, manage to save her horse?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ostatnia przeszkoda
  • Ostatnia przeszkoda online
  • Ostatnia przeszkoda za darmo
  • Ostatnia przeszkoda Dubbing PL
  • Ostatnia przeszkoda Dubbing PL online
  • Ostatnia przeszkoda oglądaj
  • Ostatnia przeszkoda Dubbing PL bez limitów
  • Ostatnia przeszkoda bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ostatnia przeszkoda online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.