Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ostatni skok w historii USA

Ostatni skok w historii USA (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Last Days of American Crime
Czas trwania:
149 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ostatni skok w historii USA Lektor PL film za darmo online Rząd amerykański chce ostatecznie rozprawić się z terrorystami i kryminalistami. W tym celu planuje wyemitować specjalny sygnał, który uniemożliwi ludziom popełnianie przestępstw. Graham Bricke (Édgar Ramírez), zawodowy złodziej, który wciąż czeka na swoją szansę, łączy siły z synem słynnego gangstera, Kevinem Cashem (Michael Pitt), i działającą w podziemiu hakerką Shelby Dupree (Anna Brewster). Czy tej trójce uda się dokonać skoku stulecia i popełnić ostatnie przestępstwo w historii USA?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ostatni skok w historii USA
  • Ostatni skok w historii USA online
  • Ostatni skok w historii USA za darmo
  • Ostatni skok w historii USA Lektor PL
  • Ostatni skok w historii USA Lektor PL online
  • Ostatni skok w historii USA oglądaj
  • Ostatni skok w historii USA Lektor PL bez limitów
  • Ostatni skok w historii USA bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ostatni skok w historii USA online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.