Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ostatni mieszkaniec
3297 wyświetleń

Ostatni mieszkaniec

(2016) Lektor PL
Czas trwania:
82 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Rok 1988. Armeńska wioska pogrąża się w chaosie za sprawą armeńsko-azerbejdżańskiego konfliktu. Wszyscy ją opuszczają, ale Abgar (Aleksandr Khachatryan) postanawia zostać. Czeka na swoją ukochaną córkę, która była świadkiem śmierci swojego męża z rąk podłego mafiozy i teraz próbuje poradzić sobie z traumą w szpitalu psychiatrycznym w Baku. Zrozpaczony ojciec zrobi wszystko, aby ocalić siebie i swoje ukochane dziecko z opresji.Pełen emocji dramat opowiadający o kochającym ojcu, który ze wszystkich sił walczy o dobro swojej rodziny w obliczu konfliktu zbrojnego...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Ostatni mieszkaniec
  • Ostatni mieszkaniec online
  • Ostatni mieszkaniec za darmo
  • Ostatni mieszkaniec Lektor PL
  • Ostatni mieszkaniec Lektor PL online
  • Ostatni mieszkaniec oglądaj
  • Ostatni mieszkaniec Lektor PL bez limitów
  • Ostatni mieszkaniec bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ostatni mieszkaniec online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.