Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ostatni Serb w Chorwacji

Ostatni Serb w Chorwacji (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Posljednji Srbin u Hrvatskoj - The Last Serb in Croatia
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ostatni Serb w Chorwacji Lektor PL film za darmo online Chorwacja, siedem lat po bankructwie. Na świecie toczy się walka - woda stała się cenniejsza niż ropa. Aby go zdobyć, potężni są gotowi do rozpoczęcia wojen, podboju, zniszczenia, a nawet zasadzenia wirusa zombie. Mico, bon viveur z Zagrzebia, którego codzienna rutyna obejmuje gabinety masażu, restauracje i kina, gdzie ogląda serial z jego ulubioną aktorką Franką Anic, jest całkowicie zaskoczony epidemią zombie. Niemniej jednak śmiało wyrusza na Odyseję w towarzystwie swojej bohaterki filmowej, mając jeden bardzo nieosiągalny cel: przetrwać.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ostatni Serb w Chorwacji
  • Ostatni Serb w Chorwacji online
  • Ostatni Serb w Chorwacji za darmo
  • Ostatni Serb w Chorwacji Lektor PL
  • Ostatni Serb w Chorwacji Lektor PL online
  • Ostatni Serb w Chorwacji oglądaj
  • Ostatni Serb w Chorwacji Lektor PL bez limitów
  • Ostatni Serb w Chorwacji bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ostatni Serb w Chorwacji online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.