Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Operacja Dunaj

Operacja Dunaj (2009) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Operation Danube - Operace Dunaj
Czas trwania:
104 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Operacja Dunaj Lektor PL film za darmo online Rok 1968. Idealista Jasiu Jamroży pełni służbę wojskową w przygranicznej jednostce pancernej, w której służy także jego wuj, sierżant Edward Kotowicz. Symbolem pancerniaków jest "Biedroneczka" - czołg T-34, który brał udział w walkach podczas II wojny światowej. Gdy w ramach operacji "Dunaj" kompania otrzymuje rozkaz wymarszu do Czechosłowacji, "Biedroneczka" ma wziąć udział w interwencji. Dowódcą czołgu zostaje Edward Kotowicz. Jego podkomendni to: Romek Kwaśny, Florian Sapieżyński i Jasiu. Kotowicz i jego załoga odłączają się od głównych sił.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Operacja Dunaj
  • Operacja Dunaj online
  • Operacja Dunaj za darmo
  • Operacja Dunaj Lektor PL
  • Operacja Dunaj Lektor PL online
  • Operacja Dunaj oglądaj
  • Operacja Dunaj Lektor PL bez limitów
  • Operacja Dunaj bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Operacja Dunaj online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.