Logowanie

Oglądaj

Gatunki


One Night in Bangkok

One Night in Bangkok (2020) ENG
Oryginalny tytuł:
One Night in Bangkok
Czas trwania:
105 minut
Gatunek:
Typ:

ENG

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj One Night in Bangkok ENG film za darmo online One Night in Bangkok to amerykański thriller akcji z 2020 roku o mordercy w taksówce - hołd dla Collateral - z szokującym akcentem. Morderca imieniem Kai (Mark Dacascos) przylatuje do Bangkoku, nie ma broni i zamawia taksówkę. Oferuje kobiecie duże pieniądze za całonocną jazdę. Niestety, kiedy zdaje sobie sprawę, że Kai popełnia brutalne morderstwa na każdym przystanku, jest już za późno na odejście. W międzyczasie niecodzienny detektyw policyjny (Kane Kosugi, Tekken: Kazuya's Revenge ) ściga się, by rozszyfrować ciąg zabójstw.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • One Night in Bangkok
  • One Night in Bangkok online
  • One Night in Bangkok za darmo
  • One Night in Bangkok ENG
  • One Night in Bangkok ENG online
  • One Night in Bangkok oglądaj
  • One Night in Bangkok ENG bez limitów
  • One Night in Bangkok bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

One Night in Bangkok online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.