Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ogród rodzinny. Przyjaciel
2131 wyświetleń

Ogród rodzinny. Przyjaciel

(2017) Napisy PL
Czas trwania:
130 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 2/5

Opis:
Kameralna opowieść osadzona w realiach okupowanej przez nazistów Pragi. Vilma, Ela i Bedřiška mieszkają z dwójką dzieci. Mężowie sióstr są w obozach koncentracyjnych, dokąd wywieziono ich za działalność w ruchu oporu. Podczas całej wojny samotnym kobietom pomaga lekarz Jiří, przyjaciel męża jednej z nich, wdzięczny kolegom z konspiracji za to, że go nie wydali. Z czasem między Vilmą i Jiřím rodzi się uczucie. Kiedy tuż po wojnie do domu wraca mąż Vilmy, dla domowników jest już obcym człowiekiem. Vilma musi wybrać między mężczyzną, z którym założyła rodzinę, a tym, z którym żyła przez ostatnie pięć lat. Przyjaciel to pierwsza część trylogii Ogród rodzinny.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Ogród rodzinny. Przyjaciel
  • Ogród rodzinny. Przyjaciel online
  • Ogród rodzinny. Przyjaciel za darmo
  • Ogród rodzinny. Przyjaciel Napisy PL
  • Ogród rodzinny. Przyjaciel Napisy PL online
  • Ogród rodzinny. Przyjaciel oglądaj
  • Ogród rodzinny. Przyjaciel Napisy PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ogród rodzinny. Przyjaciel online

zobacz również:
Evil
Evil (2019)
Ocena N/A

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.