Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nowe szaty króla

Nowe szaty króla (2000) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Emperor's New Groove
Czas trwania:
78 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Nowe szaty króla Lektor PL film za darmo online Arogancki i wyniosły król Cuzco zostaje zamieniony w lamę przez swą przebiegłą doradczynię Yzmę i jej giermka Kronka, którzy chcą pozbawić go tronu i sami przejąć rządy nad królestwem. Teraz król, który wcześniej miał wszystko jest uzależniony od sympatycznego wieśniaka o imieniu Pacha, musi nauczyć się pokory i odkryć w sobie uczucia dotąd nieznane jak dobroć współczucie i ... odwaga. Dwaj przyjaciele starają się odwrócić zaklęcie Yzmy i przywrócić tron prawowitemu władcy. Przeżywają moc zabawnych i niebezpiecznych przygód, które w rezultacie prowadzą do szczęśliwego finału.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Nowe szaty króla
  • Nowe szaty króla online
  • Nowe szaty króla za darmo
  • Nowe szaty króla Lektor PL
  • Nowe szaty króla Lektor PL online
  • Nowe szaty króla oglądaj
  • Nowe szaty króla Lektor PL bez limitów
  • Nowe szaty króla bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nowe szaty króla online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.