Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nowe szaty cesarza

Nowe szaty cesarza (2010) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Des Kaisers neue Kleider - The Emperor's New Clothes
Czas trwania:
0 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Nowe szaty cesarza Lektor PL film za darmo online Do małego miasteczka przyjeżdża młody Jakub (Sergej Moya). W nowym miejscu mężczyzna poznaje Maję (Alissa Jung) i jej siostrę Gretę (Audrey Käthe von Scheele). Jakub dowiaduje się, że wszyscy mieszkańcy miasta żyją w skrajnej biedzie, nie mogąc liczyć na pomoc cesarza Friedhelma (Matthias Brandt), który wszystkie oszczędności wydaje na kosztowne, coraz to nowe stroje. Sprytny Jakub, podając się za krawca, udaje się na cesarski dwór i proponuje władcy uszycie najpiękniejszej szaty jaką kiedykolwiek widział świat.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Nowe szaty cesarza
  • Nowe szaty cesarza online
  • Nowe szaty cesarza za darmo
  • Nowe szaty cesarza Lektor PL
  • Nowe szaty cesarza Lektor PL online
  • Nowe szaty cesarza oglądaj
  • Nowe szaty cesarza Lektor PL bez limitów
  • Nowe szaty cesarza bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nowe szaty cesarza online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.