Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie

Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie (2005) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Kronk's New Groove
Czas trwania:
72 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie Lektor PL film za darmo online Po dzikich i zwariowanych przygodach z Pachą i królem Kuzko, pełen uroku osiłek, były giermek rządnej władzy Yzmy, wiedzie szczęśliwe i spokojne życie jako szef kuchni we własnej restauracji. Rozpoczyna się jednak zupełnie nowa, szalona przygoda, gdy u Kronka zjawia się lama z informacją, że jego tata wybiera się do niego z wizytą. Chcąc popisać się przed tatą i wyglądać na prawdziwego człowieka sukcesu, za sprawą przebiegłej czarownicy Yzmy, Kronk zgotował sobie nie lada kłopoty. Po wielu gafach i wreszcie potężnej eksplozji sera w restauracji przekonuje się, dzięki pomocy przyjaciół - starych i nowych - że najlepiej jest być sobą i pozostać we własnej skórze, a nie stroić w „nowe szaty”.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie
  • Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie online
  • Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie za darmo
  • Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie Lektor PL
  • Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie Lektor PL online
  • Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie oglądaj
  • Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie Lektor PL bez limitów
  • Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.