Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nocna Zmiana

Nocna Zmiana (2019) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Morto Não Fala - The Nightshifter
Czas trwania:
104 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Nocna Zmiana Napisy PL film za darmo online St?nio, chociaż pracę ma nieprzyjemną, na brak zajęcia narzekać nie może. Brutalne, pełne przemocy i gangsterskich porachunków Sao Paulo nieustannie się o to troszczy. Mężczyzna jest pracownikiem kostnicy i każdy wieczór swojego życia spędza w zimnej i wilgotnej sali. Jego jedynymi towarzyszami są martwi bandyci, cwaniaczki i nadgorliwi kibice. Mimo że nie chwali się tym w CV, ma umiejętność, która znacznie urozmaica mu samotne nocne zmiany ? St?nio potrafi rozmawiać z trupami. Nie sposób nudzić się w pracy, gdy każde nowe zwłoki koniecznie chcą ten ostatni raz porozmawiać o swoim życiu, nierozwiązanych sprawach czy osamotnionej rodzinie. Jeden z nich zdradza bohaterowi sekret, który niemal niszczy jego życie. St?nio postanawia wykorzystać informacje przekazywane przez zmarłych, aby się zemścić? nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem, a cena, jaką przyjdzie mu zapłacić, będzie niezwykle wysok

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Nocna Zmiana
  • Nocna Zmiana online
  • Nocna Zmiana za darmo
  • Nocna Zmiana Napisy PL
  • Nocna Zmiana Napisy PL online
  • Nocna Zmiana oglądaj
  • Nocna Zmiana Napisy PL bez limitów
  • Nocna Zmiana bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nocna Zmiana online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.