Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Noc na bagnach Luizjany
16222 wyświetleń

Noc na bagnach Luizjany (2009) Lektor PL
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Oglądaj Noc na bagnach Luizjany Lektor PL film za darmo online Doskonały prawnik Declan Fitzpatrick niespodziewanie porzuca intratną posadę, by osiąść w opuszczonym dworze Manet Hall niedaleko Nowego Orleanu. Legenda głosi, że dwór jest nawiedzony, a Declan wkrótce się o tym przekonuje - słyszy głosy i widzi dziwne rzeczy. Ma wizje wydarzeń sprzed wieku, które miały miejsce na, niegdyś wspaniałym, dworze. Towarzystwa dotrzymuje mu atrakcyjna Lena Simone, która od dzieciństwa jest związana z posiadłością. Z jej pomocą, a także jej babki Odette, odkrywają szokujący sekret, który przetrwał w ukryciu ponad 100 lat.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Noc na bagnach Luizjany
  • Noc na bagnach Luizjany online
  • Noc na bagnach Luizjany za darmo
  • Noc na bagnach Luizjany Lektor PL
  • Noc na bagnach Luizjany Lektor PL online
  • Noc na bagnach Luizjany oglądaj
  • Noc na bagnach Luizjany Lektor PL bez limitów
  • Noc na bagna
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Noc na bagnach Luizjany online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.