Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Niezwyciężony Secretariat

Niezwyciężony Secretariat (2010) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Secretariat
Czas trwania:
123 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Niezwyciężony Secretariat Lektor PL film za darmo online Disney przedstawia opartą na faktach historię, z której bije nadzieja, miłość i odwaga. W głównych rolach występują Diane Lane i John Malkovich, a wśród twórców tego inspirującego filmu są producenci "Szkoły uczuć" i "Debiutanta". U podstaw każdej legendy kryje się marzenie, które wydaje się niemożliwe do spełnienia. Zobacz niezwykłą podróż wyjątkowego konia, Secretariata, oraz poznaj poruszającą historię jego zaskakującej właścicielki - gospodyni domowej, która zaryzykowała wszystko, by zrobić z niego zwycięzcę, przy okazji zupełnie odmieniając swoje życie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Niezwyciężony Secretariat
  • Niezwyciężony Secretariat online
  • Niezwyciężony Secretariat za darmo
  • Niezwyciężony Secretariat Lektor PL
  • Niezwyciężony Secretariat Lektor PL online
  • Niezwyciężony Secretariat oglądaj
  • Niezwyciężony Secretariat Lektor PL bez limitów
  • Niezwyciężony Secretariat bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Niezwyciężony Secretariat online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.