Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nieustraszony: Oblężenie Downing Street
4560 wyświetleń

Nieustraszony: Oblężenie Downing Street

(2014) Lektor PL

Czas trwania:
89 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 2/5

Opis:
Christopher Lowe uwalnia córkę brytyjskiego premiera z rąk porywacza, Alexandra Holta. Mężczyzna zostaje jednak karnie zwolniony ze służby za złamanie rozkazu. Okazuje się, że gdyby tego nie zrobił, nie mógłby ocalić dziewczyny i udaremnić planu porywacza. Kiedy Holt ucieka z więzienia, by tym razem uprowadzić samego premiera, Lowe jest jedynym człowiekiem, który może powstrzymać bandytę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Nieustraszony: Oblężenie Downing Street
  • Nieustraszony: Oblężenie Downing Street online
  • Nieustraszony: Oblężenie Downing Street za darmo
  • Nieustraszony: Oblężenie Downing Street Lektor PL
  • Nieustraszony: Oblężenie Downing Street Lektor PL online
  • Nieustraszo
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nieustraszony: Oblężenie Downing Street online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.