Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nieustraszeni bracia Grimm

Nieustraszeni bracia Grimm (2005) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Brothers Grimm
Czas trwania:
119 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Nieustraszeni bracia Grimm Lektor PL film za darmo online XIX-wieczne Niemcy. Dwaj oszuści Jakub i Wilhelm Grimmowie wędrują od wioski do wioski, wmawiając wieśniakom, że w ich domach grasują demony. Jedyny sposób, żeby się ich pozbyć, to egzorcyzmy, które oni za opłatą mogą odprawić. Proceder trwa aż do chwili, gdy bracia trafiają do nawiedzonej osady Marbaden. Od pewnego czasu w niewyjaśnionych okolicznościach znikają stamtąd dziewczęta. Mieszkańcy twierdzą, że nad okolicą ciąży klątwa rzucona niegdyś przez złą królową. Bracia tym razem mają do czynienia nie z wytworem wyobraźni, lecz z siłami zła.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Nieustraszeni bracia Grimm
  • Nieustraszeni bracia Grimm online
  • Nieustraszeni bracia Grimm za darmo
  • Nieustraszeni bracia Grimm Lektor PL
  • Nieustraszeni bracia Grimm Lektor PL online
  • Nieustraszeni bracia Grimm oglądaj
  • Nieustraszeni bracia Grimm Lektor PL bez limitów
  • Nieustraszeni bracia Grimm bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nieustraszeni bracia Grimm online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.