Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Niesamowity Spider-Man 2

Niesamowity Spider-Man 2 (2014) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Amazing Spider-Man 2
Czas trwania:
142 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Niesamowity Spider-Man 2 Lektor PL film za darmo online Zawsze było wiadomo, że najważniejsza walka Spider-Mana toczy się w nim samym: to zmagania między zwykłymi sprawami Petera Parkera, a wielką odpowiedzialnością, jaka ciąży na Spider-Manie. Ale w Niesamowitym Spider-Manie 2 Peter Parker dowie się, że czeka go o wiele większe wyzwanie. Świetnie jest być Spider-Manem (Andrew Garfield). Peter Parker uwielbia śmigać między drapaczami chmur, dokonywać bohaterskich czynów, spędzać czas z Gwen (Emma Stone). Ale wszystko ma swoją cenę: tylko Spider-Man może ochronić nowojorczyków przed wrogiem, który zagraża miastu. Kiedy pojawia się Electro (Jamie Foxx), Peter musi stawić czoła przeciwnikowi potężniejszemu niż on sam. A do tego kiedy powróci jego stary przyjaciel, Harry Osborn (Dane DeHaan), Peter zrozumie, że wszyscy jego wrogowie mają jedno imię: OsCorp.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Niesamowity Spider-Man 2
  • Niesamowity Spider-Man 2 online
  • Niesamowity Spider-Man 2 za darmo
  • Niesamowity Spider-Man 2 Lektor PL
  • Niesamowity Spider-Man 2 Lektor PL online
  • Niesamowity Spider-Man 2 oglądaj
  • Niesamowity Spider-Man 2 Lektor PL bez limitów
  • Niesamowity Spider-Man 2 bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Niesamowity Spider-Man 2 online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.