Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nieprawdopodobna
1882 wyświetleń

Nieprawdopodobna (2019) Lektor PL
Czas trwania:
96 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj za darmo Nieprawdopodobna Lektor PL filmy Pięć lat po tragicznej śmierci licealisty Ronniego Chase’a jego matkę (Amy Ryan – „Birdman”, „Mój piękny syn”) i brata (Nick Robinson – „Twój Simon”, „Jurassic World”) odwiedza Melissa (Margaret Qualley – „Pewnego razu... w Hollywood”), jego była dziewczyna, która jest w ciąży i uważa, że dziecko, które nosi pod sercem należy do Ronniego. Nieprawdopodobna historia rozdrapuje stare rany i pogrąża wszystkich w świecie kłamstw i niedopowiedzeń. Najbliżsi Ronniego, początkowo bardzo nieufni wobec słów dziewczyny, spróbują odkryć prawdę. Czy uwierzą w nieprawdopodobne? Co zrobią, kiedy odkryją, że prawda jest o wiele bardziej przerażająca, niż mogliby sobie wyobrazić?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Nieprawdopodobna
  • Nieprawdopodobna online
  • Nieprawdopodobna za darmo
  • Nieprawdopodobna Lektor PL
  • Nieprawdopodobna Lektor PL online
  • Nieprawdopodobna oglądaj
  • Nieprawdopodobna Lektor PL bez limitów
  • Nieprawdopodobna bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nieprawdopodobna online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.