Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Niedościgli Jonesowie

Niedościgli Jonesowie (2010) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Joneses
Czas trwania:
96 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Niedościgli Jonesowie Lektor PL film za darmo online Idealna para Steve (David Duchovny) i Kate (Demi Moore) Jones oraz ich wspaniałe nastoletnie dzieci: Jenn (Amber Heard) i Mick (Ben Hollingsworth) są przedmiotem zazdrości klasy wyższych sfer, drobnomieszczańskiego sąsiedztwa, w tym rodziny McMansions. Kate jest dyktatorem mody - piękna, seksowna i ubrana z góry do dołu w markowe ciuchy. Steve jest podziwianym biznesmenem, który posiada wszystko: piękną żonę, wielki dom i niekończące się zapasy zaawansowanych technicznie zabawek. Jenn i Mick rządzą swoją nową szkołą, będąc jednocześnie ucieleśnieniem wszystkiego, co popularne i trendy: super ubrania, szybkie samochody i inne gadżety. Wszyscy sąsiedzi dotrzymują im kroku, ale żaden z nich nie jest gotowy na prawdę o tej idealnej rodzinie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Niedościgli Jonesowie
  • Niedościgli Jonesowie online
  • Niedościgli Jonesowie za darmo
  • Niedościgli Jonesowie Lektor PL
  • Niedościgli Jonesowie Lektor PL online
  • Niedościgli Jonesowie oglądaj
  • Niedościgli Jonesowie Lektor PL bez limitów
  • Niedościgli Jonesowie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Niedościgli Jonesowie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.