Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Niech ciała się opalają

Niech ciała się opalają (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Laissez bronzer les cadavres - Let the Corpses Tan
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Niech ciała się opalają Lektor PL film za darmo online Lato nad Morzem Śródziemnym: lazurowa woda, prażące słońce i… 250 kilogramów złota, które ukradł Rhino i jego gang. Wydaje się im, że znaleźli idealną kryjówkę - odosobnione i opuszczone miejsce, w którym przybywa jedynie artystka poszukująca inspiracji. Niespodziewani goście i dwójka policjantów krzyżują im plany. Miejsce, które wyglądało jak przedsionek raju, a w którym zdarzały się dzikie happeningi i orgie, staje się polem brutalnej bitwy w tym porywającym, stylowym thrillerze weteranów awangardy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Niech ciała się opalają
  • Niech ciała się opalają online
  • Niech ciała się opalają za darmo
  • Niech ciała się opalają Lektor PL
  • Niech ciała się opalają Lektor PL online
  • Niech ciała się opalają oglądaj
  • Niech ciała się opalają Lektor PL bez limitów
  • Niech ciała się opalają bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Niech ciała się opalają online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.