Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Niebieski ptak w moim sercu
10132 wyświetleń

Niebieski ptak w moim sercu

(2018) Lektor PL
Czas trwania:
85 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Danny (Roland Moller) zostaje zwolniony z zakładu karnego z postanowieniem, aby zerwać z przestępczą przeszłością i na nowo ułożyć sobie życie. Udaje się do hotelu, który prowadzony jest przez Laurence (Lubna Azabal) i jej córkę Clarę (Lola Le Lann). W ich rodzinie od dawna nie ma już męża i ojca. Były bandyta dogaduje się z nimi, że w zamian za odrestaurowanie jednego z pomieszczeń, będzie mieszkał w ich przybytku za darmo przez kilka tygodni. Aby uczciwie zarobić na inne potrzeby, zaczyna także pracę na zmywaku w chińskim lokalu. Po pewnym czasie mężczyzna zaprzyjaźnia się z Clarą. Kiedy więc dziewczyna zostaje zaatakowana, Danny bez namysłu postanawia wziąć odwet na jej napastnikach.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Niebieski ptak w moim sercu
  • Niebieski ptak w moim sercu online
  • Niebieski ptak w moim sercu za darmo
  • Niebieski ptak w moim sercu Lektor PL
  • Niebieski ptak w moim sercu Lektor PL online
  • Niebieski ptak w moim sercu oglądaj
  • Niebieski ptak w moim sercu Lektor
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Niebieski ptak w moim sercu online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.