Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Niebezpieczna opiekunka

Niebezpieczna opiekunka (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Wrong Babysitter
Czas trwania:
0 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Niebezpieczna opiekunka Lektor PL film za darmo online Susan (Daphne Zuniga) samotnie wychowuje córkę Christy (Ava Hughes). Kiedy pojawiają się informacje o dochodzących w okolicy porwaniach dzieci, jest przerażona. Na dodatek okazuje się, że musi wyjechać służbowo. Prosi sąsiadkę Teri (Lisa Marie Caruk) o opiekę nad dziewczynką. Ta chętnie zgadza się zostać z nią na noc. Szybko okazuje się, że kobieta ma złe zamiary. Susan rozpoczyna dramatyczny wyścig z czasem, by uratować swoją córkę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Niebezpieczna opiekunka
  • Niebezpieczna opiekunka online
  • Niebezpieczna opiekunka za darmo
  • Niebezpieczna opiekunka Lektor PL
  • Niebezpieczna opiekunka Lektor PL online
  • Niebezpieczna opiekunka oglądaj
  • Niebezpieczna opiekunka Lektor PL bez limitów
  • Niebezpieczna opiekunka bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Niebezpieczna opiekunka online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.