Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nie takie łatwe pieniądze
10660 wyświetleń

Nie takie łatwe pieniądze

(2011)
Czas trwania:
102 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 1/5

Opis:
Młody biznesmen Brian z dnia na dzień traci posadę. Rozgoryczony i upokorzony, usiłuje zapić smutki w barze u Jimmy’ego . Tam, pewien nieznajomy składa mu atrakcyjną propozycję, dzięki której bezrobotny mężczyzna szybko się wzbogaci. Jego zadaniem, z pozoru bardzo prostym, jest tymczasowe "zaopiekowanie się" pieniędzmi pochodzącymi z handlu narkotykami. Brian podejmuje się misji. Niestety, gotówka zostaje skradziona z jego auta przez dwóch nastoletnich złodziejaszków, Jessego i Sama . Jeśli Brian szybko nie odzyska pieniędzy, straci życie...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Nie takie łatwe pieniądze
  • Nie takie łatwe pieniądze online
  • Nie takie łatwe pieniądze za darmo
  • Nie takie łatwe pieniądze Lektor PL
  • Nie takie łatwe pieniądze Lektor PL online
  • Nie takie łatwe pieniądze oglądaj
  • Nie takie łatwe pieniądze Lektor PL bez limitó
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nie takie łatwe pieniądze online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.