Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nie przeżyje nikt

Nie przeżyje nikt (2013) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
No One Lives
Czas trwania:
86 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Nie przeżyje nikt Lektor PL film za darmo online W nieznanym kierunku podróżuje tajemnicza para, która postanawia zatrzymać się w przydrożnym hotelu i odpocząć. Kiedy oboje wychodzą i udają się do baru, zaczepia ich lokalny opryszek, Flynn (Derek Magyar), należący do gangu złodziei. Widząc okazję do łatwego i szybkiego zarobku, bandyta porywa nieznajomych i torturuje, chcąc wymusić pieniądze. Zabierając ich samochód, odkrywa w jego wnętrzu zakneblowaną kobietę, którą okazuje się zaginiona kilka miesięcy wcześniej Emma (Adelaide Clemens). Kobieta jako jedyna przetrwała rzeź swoich przyjaciół...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Nie przeżyje nikt
  • Nie przeżyje nikt online
  • Nie przeżyje nikt za darmo
  • Nie przeżyje nikt Lektor PL
  • Nie przeżyje nikt Lektor PL online
  • Nie przeżyje nikt oglądaj
  • Nie przeżyje nikt Lektor PL bez limitów
  • Nie przeżyje nikt bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nie przeżyje nikt online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.