Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Niania - misja Mauritius
4971 wyświetleń

Niania - misja Mauritius

(2018)
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Choć Henriette Höffner (Saskia Vester) przepracowała już 40 lat, jej życie jest ciągłą walką o znośną sytuację materialną. Mimo braku wyższego wykształcenia kobieta wyróżnia się spontanicznością, energią i życiowym doświadczeniem. Wnuk Henriette, Toby (Anton Petzold), pomaga jej przy stworzeniu strony internetowej. W rekordowym czasie pojawia się pierwsza oferta pracy. Henriette zostaje podróżującą po świecie opiekunką dla dzieci. Wkrótce wyrusza na wyspę Mauritius, gdzie ma wesprzeć owdowiałego dyrektora hotelu, Dietera Waldnera (Stephan Grossmann).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Niania - misja Mauritius
  • Niania - misja Mauritius online
  • Niania - misja Mauritius za darmo
  • Niania - misja Mauritius Lektor PL
  • Niania - misja Mauritius Lektor PL online
  • Niania - misja Mauritius oglądaj
  • Niania - misja Mauritius Lektor PL bez limitów
  • Niani
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Niania - misja Mauritius online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.