Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nasza niania jest agentem

Nasza niania jest agentem (2010) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
The Spy Next Door
Czas trwania:
94 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Nasza niania jest agentem Dubbing PL film za darmo online Bob Ho jest nieszkodliwym sprzedawcą, który ukrywa przed swoją przyjaciółką, że jego prawdziwe zadanie to ratowanie świata. Jest bowiem agentem CIA budzących postrach pośród wszelkiej maści przestępców. Ale tak naprawdę marzy mu się już spokojna emerytura u boku Gillian… Bob co prawda z łatwością radzi sobie z bandziorami, ale czy poradzi sobie z trójką zwariowanych dzieci Gillian, którymi będzie się musiał zaopiekować? Zresztą nie całkiem przyjaźnie do niego nastawionych? Na dodatek na horyzoncie pojawią się rosyjscy terroryści mający w zanadrzu super intrygę, która może wprowadzić chaos w kraju.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Nasza niania jest agentem
  • Nasza niania jest agentem online
  • Nasza niania jest agentem za darmo
  • Nasza niania jest agentem Dubbing PL
  • Nasza niania jest agentem Dubbing PL online
  • Nasza niania jest agentem oglądaj
  • Nasza niania jest agentem Dubbing PL bez limitów
  • Nasza niania jest agentem bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nasza niania jest agentem online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.