Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nancy Drew i ukryte schody

Nancy Drew i ukryte schody (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Nancy Drew and the Hidden Staircase
Czas trwania:
89 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Nancy Drew i ukryte schody Lektor PL film za darmo online Po śmierci żony Carson Drew postanawia opuścić Chicago i zacząć od nowa z córką w River Heights. Dla 16-letniej Nancy Drew życie w małym miasteczku jest katorgą. Tęskni za ekscytacją i przygodą... Nancy ma taką możliwość, gdy zostaje poproszona o pomoc w rozwiązaniu zagadki nawiedzonej rezydencji Twin Elms. Trzeba wyjaśnić przyczynę skrzypiących kroków, wybuchających żarówek i złowrogiego stworzenia... Czy jest to dzieło łobuza ze szkoły średniej Dereka Barnesa? Czy jest możliwe, że duch pierwotnego właściciela Malcolma Colfaxa powrócił dla zemsty? W tym celu Nancy rekrutuje najlepszych przyjaciół, George'a i Bess'a, wraz z lokalną „podłą dziewczyną” Helen...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Nancy Drew i ukryte schody
  • Nancy Drew i ukryte schody online
  • Nancy Drew i ukryte schody za darmo
  • Nancy Drew i ukryte schody Lektor PL
  • Nancy Drew i ukryte schody Lektor PL online
  • Nancy Drew i ukryte schody oglądaj
  • Nancy Drew i ukryte schody Lektor PL bez limitów
  • Nancy Drew i ukryte schody bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nancy Drew i ukryte schody online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.