Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Na każde rozwiązanie jest problem
4384 wyświetleń

Na każde rozwiązanie jest problem (2017) Lektor PL
Czas trwania:
89 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 2/5

Opis:
Oglądaj za darmo Na każde rozwiązanie jest problem Lektor PL filmy 35-letnia Gerri jest załamana po niepowodzeniu, które poniosła jej najnowsza powieść. Rozczarowana kobieta postanawia popełnić samobójstwo. W pożegnalnych listach rozlicza się ze swoimi bliskimi: z matką, siostrą, szefem czy właścicielem mieszkania. Tabletki nasenne, które zażywa pisarka, okazują się jednak za słabe. Po nieudanej próbie samobójczej Gerri musi na nowo stawić czoło wszystkiemu, z czym próbowała się rozstać. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się wymarzony mężczyzna.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Na każde rozwiązanie jest problem
  • Na każde rozwiązanie jest problem online
  • Na każde rozwiązanie jest problem za darmo
  • Na każde rozwiązanie jest problem Lektor PL
  • Na każde rozwiązanie jest problem Lektor PL online
  • Na każde rozwiązanie jest problem oglądaj
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Na każde rozwiązanie jest problem online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.