Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Muzykanci z miasta Bremy

Muzykanci z miasta Bremy (2009) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Die Bremer Stadtmusikanten
Czas trwania:
0 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Muzykanci z miasta Bremy Lektor PL film za darmo online Zwierzęta z gospodarstwa przestają być efektywne. W ich skład wchodzi: osioł, pies, kot i kogut. Gospodarz (Florian Martens) postanawia się ich pozbyć. Z tego powodu zmuszone są do ucieczki. Chcą dotrzeć do Bremy i tam rozpocząć nowe życie. Przyłącza się do nich córka gospodarza, Lissi (Anna Fischer). Rodzice chcą ją zeswatać z bogatym Hansem (Frank Giering), natomiast dziewczyna zakochana jest w Johannie (Johannes Zirner).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Muzykanci z miasta Bremy
  • Muzykanci z miasta Bremy online
  • Muzykanci z miasta Bremy za darmo
  • Muzykanci z miasta Bremy Lektor PL
  • Muzykanci z miasta Bremy Lektor PL online
  • Muzykanci z miasta Bremy oglądaj
  • Muzykanci z miasta Bremy Lektor PL bez limitów
  • Muzykanci z miasta Bremy bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Muzykanci z miasta Bremy online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.