Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mutafukaz
5519 wyświetleń

Mutafukaz (2017) Lektor PL
Czas trwania:
50 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Oglądaj za darmo Mutafukaz Lektor PL filmy Angelino jest jednym z tysięcy śmiertelników żyjącym w Dark Meat City, bezwzględnym megalopolis w słonecznej Kalifornii. Mężczyzna jest dostarczycielem pizzy, który mieszka z kumplem w zapyziałym, pełnym karaluchów hotelowym pokoju. Pewnego dnia ma poważny wypadek na skuterze, za który odpowiedzialna jest dziewczyna o kruczoczarnych włosach o imieniu Luna. W jego następstwie Angelino zaczyna doświadczać silnych bólów głowy oraz halucynacji. Zdaje mu się, że ścigają go mężczyźni w czarnych garniturach…Rewelacyjna animacja dla dorosłych stworzona przez Shojiro Nishimiego (Batman: Powrót jokera) oraz Guillaume’a Renarda. Filmowcom udaje im się stworzyć mroczny świat, który jest pełen wymykających się schematom zdarzeń i postaci. Produkcja była pokazywana na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Valladolid, gdzie brała udział w konkursie głównym. Otrzymała również nominację do Nagrody Annie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Mutafukaz
 • Mutafukaz online
 • Mutafukaz za darmo
 • Mutafukaz Lektor PL
 • Mutafukaz Lektor PL online
 • Mutafukaz oglądaj
 • Mutafukaz Lektor PL bez limitów
 • Mutafukaz bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Mutafukaz online

zobacz również:

Komentarze

 • rekin1122 on 8th January 2019 13:12pm
  bujaj sie ilona
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.