Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Musimy porozmawiać o Kevinie

Musimy porozmawiać o Kevinie (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
We Need to Talk About Kevin
Czas trwania:
112 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Musimy porozmawiać o Kevinie Lektor PL film za darmo online Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja...". Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra Miller w thrillerze obnażającym najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy, który prowokuje, pociąga i nie daje o sobie zapomnieć.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Musimy porozmawiać o Kevinie
  • Musimy porozmawiać o Kevinie online
  • Musimy porozmawiać o Kevinie za darmo
  • Musimy porozmawiać o Kevinie Lektor PL
  • Musimy porozmawiać o Kevinie Lektor PL online
  • Musimy porozmawiać o Kevinie oglądaj
  • Musimy porozmawiać o Kevinie Lektor PL bez limitów
  • Musimy porozmawiać o Kevinie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Musimy porozmawiać o Kevinie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.