Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mroczne miejsce
11712 wyświetleń

Mroczne miejsce (2018) Lektor PL
Czas trwania:
89 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Oglądaj za darmo Mroczne miejsce Lektor PL filmy Donald Devlin (Andrew Scott) jest ponurym mężczyzną, który mieszka w niewielkim Harburgh w Pensylwanii. Pracuje w zakładzie oczyszczania miasta jaki kierowca ciężarówki i cierpi na syndrom Aspergera. Na jego barkach spoczywa również wychowywanie córeczki Wendy (Christa Beth Campbell) - Donald robi wszystko, co w jego mocy, by zapewnić jej godne życie. Pewnego dnia rutyna zostaje przerwana, kiedy w miasteczku dochodzi do tajemniczego zaginięcia młodego Tylera Zeiglera (Nolan Cook). Donald czuje się w obowiązku zbadać tę sprawę. Kieruje nim przekonanie, że chłopcu przydarzyło się coś potwornego.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Mroczne miejsce
  • Mroczne miejsce online
  • Mroczne miejsce za darmo
  • Mroczne miejsce Lektor PL
  • Mroczne miejsce Lektor PL online
  • Mroczne miejsce oglądaj
  • Mroczne miejsce Lektor PL bez limitów
  • Mroczne miejsce bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mroczne miejsce online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.